Doposażenie Volkswagen t4 t5 t6

NASZE USŁUGI

Serwis i doposażenie Volkswagen T4 T5 T6

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu California Team Volkswagen T4 T5 T6 Customs. Dzięki wykwalifikowanym i profesjonalnym pracownikom świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Nasz nowoczesny i wyposażony w profesjonalny sprzęt warsztat zmieni Twoje auto w auto Twoich marzeń.

VW California TEAM

Przebudowa samochodów

Przebudowa samochodów osobowych i ciężarowych na samochody kempingowe Westfalia, California, Reimo. Przebudowujemy VW T6 na dowolny model California, Multivan, Caravelle. Przerabiamy stary przód na nowy: VW T4 Lift (h4, Xenon), VW T5 Lift (światła LED, h4, h7, Xenon), VW T6 (Xenon, LED, h4, h7). Zmieniamy wnętrze VW T4, T5, T6 dostosowując je do Twoich potrzeb.

VW California TEAM

Doposażanie samochodów

Aby zwiększyć komfort jazdy doposażymy twój samochód do twoich potrzeb. Polecamy montaż klimatyzacji Climatronic 2x3x strefy oraz Mechaniczna 1x oraz 2x strefy. Doposażenie na model Caravelle, Multivan, California, Westfalia, HighLine. Instalacja ogrzewania Webasto. Naszą mocną stroną jest elektronika samochodowa. Izolacja termiczna i dźwiękowa zwiększy komfort jazdy i poprawi wydajność ogrzewania.

Modernizacja Volkswagen T4 T5 T6

Renowacja    samochodów

Chcesz odmienić swoje auto, dać mu drugie życie, poprawić jego wygląd i funkcjonalność?

Polecamy lakierowanie samochodów oraz renowację lakierów samochodowych. Nowością jest nanoszenie grafiki na lakier oraz oklejanie auta. Blacharstwo samochodowe oraz usuwanie wgnieceń bez lakierowania poprawi wygląd twojego samochodu.

Doposażenie Volkswagen T4 T5 T6

Modyfikacja ustawienia silnika

Optymalizujemy zużycie spalania, zwiększamy osiągi – CHIP TUNING. 

Piszemy inteligentne mapy wtrysków specjalnie pod Twój samochód, tak aby zwiększyć osiągi i zmniejszyć spalanie.

Doposażenie Volkswagen t4 t5 t6

Doradztwo

W zakresie zakupu aut, oraz ich doposażenia. Grupa naszych ekspertów z pewnością doradzi Ci jakie auto i z jakim wyposażeniem spełni Twoje oczekiwania. Jeśli wahasz się nad zakupem auta, szukasz odpowiedniego kampera dla Twojej rodziny, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru.

Wiadomości firmowe VW California TEAM

Sprzedaż akcesoriów kempingowych

Współpracujemy z najlepszymi producentami akcesoriów kempingowych. Produkty znajdujące się w naszej ofercie z pewnością umilą i ułatwią czas spędzony w podróży oraz na kempingu.

vb susp-01

Zawieszenie

pneumatyczne

Istniejące zawieszenie piórowe lub sprężynowe zostaje całkowicie zastąpione pełnym zawieszeniem pneumatycznym. Ten system składa się z poduszek pneumatycznych, amortyzatorów, czujników wysokości, kompresora oraz elektroniki (tzw. VB-ASCU). System pneumatyczny filtruje nierówności podłoża poprawiając komfort jazdy i nie tylko.

Mocne strony naszej firmy

Największą zaletą naszej firmy jest indywidualne podejście do klienta. W naszej pracy korzystamy z wieloletniego doświadczenia. Dbałość o najmniejsze szczegóły, wysoce profesjonalni pracownicy, obsługa na najwyższym poziomie to klucz do satysfakcji naszych klientów.

Masz pytania? Interesuje Cię doposażenie lub serwis Volkswagen t4 t5 t6?

Napisz do nas!